پرهیزاتجنسیسلامتی

7 اشتباه مردان در رابطه جنسی!

تغییر در تفکر ممکن است زندگی جنسی شما را بهبود بخشد. با مطالعه این مقاله از سایت راستینه جزئیات بیشتری را در مورد هفت اشتباه رایج مردان که در رابطه جنسی با جنس مخالف مرتکب میشوند، دریافت کنید و یاد بگیرید چطور از این اشتباهات پرهیز کنید.

اشتباهات رایج مردان در رابطه جنسی کدامند ؟

%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%87%d9%85%db%8c%d8%b4%da%af%db%8c

شروع کردن رابطه جنسی در رختخواب

مردان ممکن است به سرعت تحریک شوند، اما برای زنان، تحریک به این سرعت رخ نمیدهد، دکتر ایان کرنر، درمانگر جنسی میگوید: زمینه را در طول روز با بغل کردن، بوسیدن و نوازش مهیا کنید. با هم سرگرمی هایی داشته باشید و قدردانی خود را به او نشان دهید. دکتر کرنر در ادامه میگوید: برای زناناحساس امنیت و اطمینان در رابطه برای اینکه زن واقعا بتواند هنگام رابطه جنسی تحریک شود، بسیار مهم است.

در آغوش گرفتن طولانی می تواند بیشتر از آنچه شما فکر میکنید موثر باشد. ۳۰ ثانیه بغل کردن اکسی توسین را تحریک میکند، اکسی توسین هورمونی است که احساس رابطه و اعتماد را در زنان ایجاد میکند.

تظاهر به اینکه می دانید او چه می خواهد

کرنر میگوید: همانند ۲۰ یا ۳۰ سال گذشته اکثر زنان امروز نیز تظاهر به ارگاسم میکنند. بنابراین، اگر او ابراز نکند ممکن است شما متوجه این مشکل نشوید. از اینکه سوالاتی مثل “چه احساسی دارد؟” یا “آیا چیز متفاوتی میخواهد یا نه؟” بپرسید، واهمه نداشته باشید. به عبارت دیگر ازهمسرتان راهنمایی بخواهید.

چسبیدن به برنامه همیشگی خود

دکتر ساری کوپر میگوید: فکر نکنید که “اگر روشی سه بار اول موثر بود، سه بار بعدی نیز تاثیر خواهد گذاشت. آنچه که او را تحریک میکند به حال او، و زمانی که او در چرخه ماهانه خود قرار دارد، بستگی دارد. شاید نوک سینه های او حساس تر باشند و یا اندام تناسلی او کمتر تحریک پذیر باشد.”

دکتر لونی بارباش میگوید:” به شریک زندگی خود توجه کنید، چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید او چطور واکنش نشان میدهد. ”

هنگامی که متوجه شدید که در حال حاضر کدام روش تاثیر گذار است کمی آن را ادامه دهید. زنان اغلب شکایت دارند که مردان در رابطه جنسی مدام روش خود را تغییر میدهند در حالی که آنان از روش قبلی بیشتر لذت می بردند.

اکتفا کردن به تحریک فیزیکی

ایده خود را در مورد عشقبازی توسعه دهید. کرنر میگوید: برخی از مردان بر تحریک فیزیکی تمرکز دارند و اغلب از تحریک روانی چشم پوشی میکنند.

در حالی که مردان با آنچه می بینند تحریک میشوند، زنان در طول رابطه جنسی به عنوان بخشی از برانگیختگی خیال پردازی میکنند. شما هم در این خیال پردازی شریک شوید.

انتظار رسیدن به اوج لذت برای زن در هر بار رابطه جنسی

دکتر کرنر میگوید: برای 80 درصد از زنان، مقاربت به تنهایی موجب ارگاسم نمیشود. چرا که نه؟ اکثر پوزیشن های جنسی به طور مستقیم کلیتوریس را تحریک نمیکنند.

راه های دیگری برای لذت بردن او وجود دارند. دکتر کرنر اضافه میکند: “زنان به طور مداوم از رابطه جنسی دهانی بیشتر از مقاربت به ارگاسم میرسند. همچنین، پوزیشنی که زن در بالا قرار میگیرد را امتحان کنید، و یا با نوزاش آرام کلیتوریس آغاز کنید. مردان در رابطه جنسی باید برای زنان احساس راحتی ایجاد کنند نه احساس ترس. قبل از دخول زمانی را باید به زن داد تا تحریک شود. دکتر بارباش میگوید: ” هر چقدر زن قبل از دخول بیشتر تحریک شود، احتمال رسیدن به ارگاسم بیشتر است.”

خودداری از وسوسه کردن و اغواگری

زنان دوست دارند وسوسه شوند. کوپر میگوید: “وسوسه به اندازه تکنیک یا گاهی اوقات بیشتر از آن اهمیت دارد. وسوسه کردن کمک می کند تا بدانید شریک زندگی شما چه نوع تحریکی را دوست دارد، آیا تحریک دهانی را دوست دارد یا بصری، و یا ذهنی.

کوپر اضافه میکند: “آیا شریک زندگی شما دوست دارد تلفنی یا با نامه در مورد حرف های تحریک کننده با او حرف بزنید ؟ انگشت خود را به آرامی روی قفسه سینه او کشیده اید؟ با او دلبری کرده اید؟

همچنین، اگر آنچه را میبینید دوست دارید، به او بگویید چه چیزی برای شما جذاب است و از آن لذت می برید. اجازه دهید زن بداند او چقدر جذاب است.

 

تمرکز بیش از حد روی کلیتوریس

بسیاری از زنان برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک کلیتوریس دارند، اما تحریک کلیتوریس پیچیده تر از آنچه که ممکن است فکر کنید است. کوپر میگوید: برخی از مردان آناتومی کلیتوریس را نمیدانند. این قسمت بیشتر از آنچه شما میتوانید ببینید تاثیر گذار است. انتهای عصب آن در سراسر فرج و در داخل واژن گسترش یافته است. تمام نقاط لذت بالقوه ارزش بررسی را دارند. توجه بیش از حد به سر آلت، در بالای فرج نیز میتواند لذت را برای برخی از زنان دور کند. این قسمت خیلی حساس است، و تحریک بیش از حد می تواند صدمه ایجاد کند.

 

منبع: راستینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *