یکشنبه, خرداد ۲۱, ۱۴۰۲
خانهفال روزانهفال روز دوشنبه 11 مرداد 1395

فال روز دوشنبه 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین فروردین ماه

ماه کامل در نخستین خانه از “ویژگی های فیزیکی” شما احتمالا استرس را در بدن شما افزایش می دهد. اینکه شما چگونه قادرید که با این انرژی مشتاقانه خود در حرکت باشید یک معما است اما امیدواری شما بستگی به این دارد که یک مسئله حیاتی و مهم را چگونه حل می کنید. سعی نکنید تا این موضوع را به زور حل کنید. زمانیکه دیگران می بینند اقبال و شانس شما تحت فشار است از شما پیروی خواهند کرد. به هر حال شما تصمیم دارید که نقش رهبر را برای آنها ایفا کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 افکار قدیمیر شما لازم است که امروز دور ریخته شوند، به خاطر اینکه وقتی بررسی می کنید می بینید که قلب تان چیز دیگری می گوید. می توانید خودتان را نصیحت کنید که در کار دیگران دخالت نکنید. اما معمولا شما نمی توانید وقتی یکی از نزدیک ترین دوستان یا اعضای خانواده تان درگیر مشکلی است خود را کنار بکشید. بعد از اینکه همه دلایلی را که برای کنترل خود داشتید بررسی کردید و به نتیجه ای نرسیدید آنها را کنار گذاشته و ببینید احساس تان چه می گوید؟!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 11 مرداد 1395

فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین خرداد ماه

جهان بیرونی انسانها، مکان ها و اشیاء موضوعاتی نیستند که در حال حاضر برای شما اهمیت داشته باشند. حادثه های زیادی برای مرزهای نامحسوس ذهن شما اتفاق افتاده است. این موضوع می تواند محرکی برایتان باشد، برای اینکه شما از تسلیم شدن در برابر خواسته هایتان هراس دارید. اجازه ندهید که ترسهای قدیمی جای خوشی های کنونی تان را بگیرند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 11 مرداد 1395

فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین تیر ماه

عکس العمل استرس زای شما امروز قابل پیشگویی است. شرایط دشواری به وجود آمده ولی با وارد شدن به اینترنت و با وجود یافته های جدیدی که در اینترنت وجود دارد می توانید این شریط را بهتر کنید. اما حالا که شما کار دیگری انجام داده اید، ممکن است خیلی به مانع برخورد کنید. اما اگر دیدید که تمام فکر و ذکر شما مشغول شدن با سرگرمیهای دیجیتالی شده، از اینترنت بیرون بیایید و کار دیگری انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 11 مرداد 1395

فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین مرداد ماه

اگر به مسافرت رفتن فکر می کنید و یا می خواهید برای پیک نیک از خانه خارج بشوید، امروز برای برنامه ریزی کردن روز مناسبی است. خوشبختانه اکنون که شما زیاد ماجراجویی و ریسک پذیری را دوست ندارید راحت تر می توانید با اوضاع و شریط کنار بیایید. امروز وقتی در مورد یکی از افراد فامیل صحبت می کنید می توانید به شایعات بی اساس در مورد او گوش بدهید. این سخن بدین معنی نیست که شما دنبال فضولی کردن در زندگی خصوصی مردم هستید!! بلکه می توانید کارهای لذت بخش تر دیگری هم انجام بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 11 مرداد 1395

فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین شهریور ماه

امکان دارد امروز اطرافیانتان خیلی پرحرفی کنند، اما شما واقعاً نمی توانید به طور کامل بفهمید که آنها چه می گویند. هر چقدر که شما بیشتر تلاش می کنید مفهوم این سخنان را بفهمید، بیشتر با ابهام مواجه می شوید. به جای اینکه دیگران را مجبور به صریح بودن بکنید، فقط تظاهر کنید که در حال گوش دادن به موسیقی هستید و روی آن تمرکز کنید تا ببینید که چه احساسی بهتان دست می دهد. پرداختن به جزئیات را برای روز دیگری بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین مهر ماه

امروز دیگر مانعی وجود ندارد که باز هم شما را عقب نگاه دارد به خاطر اینکه ماه جدید فعال تماما مال شماست. اگر اخیرا در کاری شروع اشتباهی داشته اید الان بهترین زمان برای شروعی دوباره است. موفقیت تنها به کسانی اختصاص دارد که مقاوم و ثابت قدم هستند. بنابراین از این نترسید که با تصمیمات خوب در اجتماع حاضر شوید. پس سخت کار کنید تا رویاهای خود را به تحقق رسانید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین آبان ماه

ممکن است برایتان مشکل باشد که  که ارزش ایده های رویایی تان را بفهمید، شما می خواهید که به آنهایی که اطراف شما هستند وابسته باشید، اما آنها به نظر آدم های توخالی می آیند که نمی توانید به آنها اتکا کنید. شما با هوشی که دارید باید سعی کنید خود را تغییر داده و تا جایی که امکان دارد از منفعل بودن دوری کنید. اما اگر به خود اجازه غرق شدن در دریای خیالات را بدهید مطمئن باشید که ایده ها و افکار بسیار ناخوشایندی برایتان ایجاد می کنند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین آذر ماه

امروز شما واقعاً دوست ندارید خیلی جدی باشید، ولی متأسفانه چاره دیگری ندارید.حتی فکر کردن به اینکه اتفاقاتی که در خانه روی داده است را نادیده بگیرید، یک لغزش اجتماعی محسوب می شود. پرتحرکی خانواده می تواند آشفته کننده باشد، اما حالا وقت این است که به احساسات افراد دیگر نیز توجه کرده و با نوعی از فعالیت که بر پایه سود و منفعت افراد درگیر است آشنا بشوید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین دی ماه

  لمس کردن زمین سخت و محکم زیر پاهایتان باعث می شود این احساس به شما دست بدهد که این توانایی را دارید از نبود امکانات که برای داشتن یک بنیاد محکم لازم و ضروری است، پریشان شوید، بتوانید از پس کارهایتان برآیید. معمولا، بعضی تغییرات قابل پیش بینی هستند، اما زمانی که زندگی شما ملایم و دارای آرامش است شما بهتر می توانید کارهایتان را انجام داده و از موقعیتی که در پیش رو دارید آگاه شوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین بهمن ماه

شاید به خاطر چیزی که شما را عقب نگه داشته و از فرصت ها دورتان کرده است ناراحت شده باشید، ولی این موضوع در نهایت و در طول زمان به نفع شما تمام خواهد شد. اگر شما نتوانید به منظور هماهنگ شدن با نیازهایتان در برنامه هایتان تغییراتی بدهید، حسابی عصبانی خواهید شد! خودتان را به دست سرنوشت بسپارید، چراکه احتمالاً قادر نخواهید بود به برنامه های خود عمل کنید. هم اکنون انعطاف پذیر بودن برای شما کلید رسیدن به خوشبختی است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 11 مرداد 1395

– فال روزانه در روز 11 مرداد 1395 برای متولدین اسفند ماه

کمی احتیاط اکنون برای شما لازم است به خاطر اینکه بتوانید روی زخم روحی که بر اثر مشکلات مالی در شما ایجاد شده مرهم بگذارید. خوشبختانه هر مشکل مالی راه حلی دارد  اما شما ادعا می کنید که می خواهید مقدار مناسبی نیرو برای این موقعیت خرج کنید. می توانید به واسطه کمی عقل و منطق از این موقعیت سود ببرید بنابراین زمان را از دست ندهید و اول تحقیق کنید.

منبع : نمناک

مطالب مشابه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب پیشنهادی

جدیدترین پست ها