اعصاب و روانبهداشت بانواندرمان بیماریسلامتیسلامتی آقایاننکات سلامتی

راهکارهایی برای مشکل دیر ارضایی و به ارگاسم نرسیدن زنان

مشکل خانمها در به ارگاسم نرسیدن به دو دسته مشکل روانی و جسمی مربوط میشه!

مشکلات روحی و روانی 

شامل استرس،ترس، فرو رفتن در افکار و خیالات حین رابطه بخاطر خیانت شوهر یا دعوا و اختلافات بینشان و…

مشکلات جسمی

شامل عدم معاشقه و تحریک کافی نقاط تحریک پذیر زن برای آماده کردن وی که باید توسط مرد انجام شود و همین سریع سر اصل مطلب رفتن باعث مشکلات روحی و روانی میشود،شرطی شدن بدن در حالت خاص برای ارضا شدن بخاطر سابقه خودارضایی، و مهمتر از همه و شاید علت اصلی تحریک پذیری پایین ناحیه واژن!

اما راهکارهای بنده برای این مشکلات


برای مشکلات روحی –روانی بنده مصرف گلاب قبل رابطه رو پیشنهاد میکنم که علاوه بر افزایش میل جنسی زن و گرم کردن بدن وی برای رابطه جنسی بهتر، ضد استرس و آرامش بخش و حتی نشاط آور و رافع خستگی است! در غرب، گیاه جینکو را برای کاهش استرس پیشنهاد میکنند ولی مثل گلاب نیست که مصرف طولانی مدتش،عوارضی برای شخص نداشته باشد!

در خصوص مشکلات جسمی هم کرم وایگورل و ژل فموره از سوی پزشکان توصیه میشود! نکته جالب اینست که عناصر بکار رفته در هر دو تقریبا یکی است و هر دو باعث افزایش تحریک پذیری ناحیه واژن یا بطور کلی ناحیه تناسلی میشوند! و البته تقریبا گران هم هست!

طبق تحقیقاتی که کردم ال آرژنین موجود در این دو محصول باعث چنین تحریک پذیری میشود و حتی این دو محصول میتوانند باعث درمان اختلالات نعوظ مردان هم بشوند! البته روی و گیاه جینکو و دیگر عناصر در این تاثیرات هم نقش دارند! ولی عنصر اصلی در تسهیل ارضای زنان، ال آرژنین است که باعث افزایش جریان خون در آن ناحیه میشود!

ال آرژینین در آجیل، کنجد و… هم وجود دارد و بطور خوراکی هم باعث تقویت قوای جنسی میشود!

نکته جالبتر اینکه دارویی که همان مواد موجود در وایگورل و فموره را داشته باشد در طبیعت هم یافت میشود که آن روغن نارگیل است که حاوی L-Arginine و عناصری مانند روی،کلسیم و…می باشد!

روغن نارگیل علاوه بر خاصیتی که برای مشکل ارگاسم زنان میتواند داشته باشد خواص بیشمار دیگری نیز برای خانمها دارد از جمله:

لیز کننده و روانساز،مرطوب کننده،ضد قارچ،ضد ویروس، ضد باکتری،بر درمان قارچ ها و مخمرهایی که کاندیدیاز، عفونت قارچی و از این قبیل را ایجاد می کند نیز موثر است. دارای خاصیت آنتی اکسیدان و…

روغن اسطوخدوس،بادام و میخک هم تقریبا چنین خواصی دارند اما نارگیل کاملتر است!

مزیت دیگر روغن نارگیل اینست که اگر بعنوان روان و لیز کننده در رابطه جنسی استفاده شود باعث عفونت هم نمیشود!

خانمهایی هم که خودارضایی میکرده اند باید شرایطی که در آن خودارضایی میکنند و ارضا میشدند را در زمان رابطه جنسی هم لحاظ کنند(شبیه سازی) مثلا اگر در زمان خودارضایی، همراه با تحریک سینه، کلیتوریس را تحریک میکردند باید در زمان نزدیکی هم این دو قسمت را هم حین دخول تحریک کنند! استفاده از گلاب و روغن که ذکر شد هم میتواند کمک کننده باشد! و شاید با مصرف دارویی نیاز به شبیه سازی وضعیت مذکور نباشد!

راهکارهای رایج برای رفع مشکل ارضا نشدن زن!

شما باید همسرتان را بیشتر تحریک کنید. مثلا دخول+ تحریک کلیتوریس!

راه دیگر اینست که از کرم وایگورل،روغن یاسمن،روغن نارگیل استفاده کنید.

در زمان دخول از پوزیشن مرد زیر و زن رو استفاده کنید و شما روی شوهرتان باشید و دخول را انجام دهید!

همچنین توصیه میکنم همسرتان میل جنسی اش را با مصرف آجیل مخصوصا بادام زمینی و تخم کدو، موز،گلاب،زعفران، ادویه جات مخصوصا دارچین و زودچوبه، عسل و… افزایش دهد.

زن باید در زمان دخول به تحریک سینه و کلیتوریس خود ، تا زمان رسیدن به ارگاسم بپردازد!

پوزیشنی که در آن آلت مرد با سطح جلویی آلت تناسلی یا نقطه جی زن تماس بیشتری داشته باشد میتواند باعث شود تا زن به ارگاسم برسد.

منبع: بهداشت و خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *