تغذیه و تناسب انداملاغری و کاهش وزننکته های تغذیه ای

چربی سوزی سریع با نوشیدنی طبیعی

ترکیبات طبیعی زیادی هستند که در بسیاری از مواقع حتی بهتر از داروها و درمان‌های شیمیایی جواب می‌دهند. بسیاری از این ترکیبات در طول زندگی بشر کشف شده‌اند و تا به امروز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسیاری از ترکیبات هم هنوز کشف نشده و یا امتحان نشده‌اند. در پژوهش جدیدی که توسط متخصصان تغذیه صورت گرفته، یک نوشیدنی طبیعی برای سوزاندن چربی و کاهش وزن معرفی شده است که سوخت و ساز بدن را تا ۴۰ درصد افزایش میدهد.

براساس نتایج مطالعه انجام شده، نوشیدن روزانه یک لیوان معجون جعفری و لیمو با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم ۴۰ درصد افزایش می‌دهد.

سوزاندن چربی با این نوشیدنی :

مواد لازم

– یک دسته جعفری

– یک عدد لیمو

– یک لیوان آب

جعفری‌ ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس یک لیوان آب، معجون را آماده کنید. (نیاز به جوشاندن معجون نیست فقط کافیست آن‌ها را با هم مخلوط کنید) سپس این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت ۱۰ روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.

به گزارش العالم، این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می‌شود و ویتامین‌ها و مواد معدنی را به بدن می‌رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می‌توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن داشته باشد.

منبع: گیاه یاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *