شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۰
خانهعطارباشی و طب سنتیداروهای گیاهیخواص و فواید آب خیار برای جوان ماندن

خواص و فواید آب خیار برای جوان ماندن

به طور کلی خیار یک میوه‌ی بسیار آبدار بوده و همانند هندوانه بخش زیادی از این میوه را آب تشکیل می‌دهد. شما می‌توانید آب خیار را بعنوان یک نوشیدنی مفید مصرف کرده و از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند گردید. یکی از خواص آب خیار کمک به جوانسازی پوست است. در این نوشتار بیشتر به این موضوع می‌پردازیم. لطفا با عطارباشی همراه باشید.

خواص آب خیار

جامعه امروزی همچنان دنبال جوان بودن و جوان ماندن است و راههای زیادی را انتخاب می کند در این خصوص باید یاد آوری کرد با نوشیدن آب خیار ۵ سال جوان تر شوید. مصرف آب خیار منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست می شود و شما را جذاب تر می کند.

-هنگام خرید خشکبار مخصوصا تخمه آفتابگردان از خرید ارقام چینی آن خودداری کنید این ارقام به علت مصرف بالای سموم و کودهای شیمیایی به شدت مسموم بوده و در صورت مصرف زیاد باعث مسمومیت و مشکلات کبدی خواهد شد.

مقاله مرتبط :   با آب خیار و آب نارگیل، پوست‌تان را روشن کنید

-به هیچ عنوان نباید با گوشی در حال شارژ صحبت وکار کنید اینکار باعث صدمه به قلب و مغز میشود حتی درمواردی انفجار موبایل گزارش شده است.

-کبد در حین خواب نیز به پاکسازی بدن، سنتز آنزیم ها و سوخت و ساز بدن مشغول است. خوردن یک قاشق عسل قبل از خواب باعث سلامت کبد و داشتن خوابی راحت می شود.

مقاله مرتبط :   با آب خیار و آب نارگیل، پوست‌تان را روشن کنید

-آب یخ اولین وبزرگترین علت نابودی کبد محسوب میشود، هرگز با شکم خالی آب یخ ننوشید! نوشیدن آب سرد بعد از فعالیت شدید بدنی از مهمترین دلایل ابتلا به کبد چرب است!

منبع: برنا

مطالب مشابه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب پیشنهادی

جدیدترین پست ها