جمعه, مرداد ۲۱, ۱۴۰۱
خانهریپورتاژسبد گل پایه دار تبریک؛ راهنمای سفارش تاج گل

سبد گل پایه دار تبریک؛ راهنمای سفارش تاج گل

سبد گل پایه دار تبریک؛ راهنمای سفارش تاج گل

سبد گل پایه دار هدیه ای در خور و شایسته است که می تواند برای عرض تبریک در مناسبت های مختلف همچون افتتاح مطب، جشن فارغ التحصیلی، افتتاح نمایشگاه نقاشی، عروسی، نامزدی، خواستگاری و … مناسب باشد. در حقیقت این نوع گل تبریک به سبب داشتن شکوه و زیبایی منحصر به فرد می تواند حضور شایسته شما را در هر مراسم رسمی تضمین کند. شکوه و زیبایی سبد گل پایه دار از تعداد زیاد گل های مورد استفاده در دیزاین آن ناشی می شود و جلوه بسیار ویژه ای به آن می دهد.

سبد گل پایه دار از آنجایی که از یک سبد گل سوار بر یک پایه تشکیل می شود در واقع همان تاج گل می باشد که اغلب افراد آن را به این نام می شناسند. تاج گل را می توان هم به منظور عرض تبریک و هم برای عرض تسلیت در مراسمات غم و شادی سفارش داده و تهیه کرد. مسلما دیزاین، نوع و رنگ گل های مورد استفاده، رنگ وسایل تزیینی دیگر همچون روبان و … در مورد هریک از تاج گل ها متفاوت بوده و متناسب با حال و هوای مراسم می باشد.

تاج گل تبریک در انواع مختلف و برای مراسمات مختلف

تاج گل تبریک در انواع مختلف و برای مراسمات مختلف

سبد گل پایه دار تبریک یا تاج گل تبریک می تواند در انواع مختلف از جمله تاج گل های یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه و حتی تا ۵ یا ۶ طبقه طراحی شود. مسلما با افزایش تعداد طبقات تعداد شاخه گل های مورد استفاده برای دیزاین سبد گل پایه دار افزایش می یابد و قیمت آن نیز بیشتر می شود. مزیت این دیزاین های مختلف در اندازه ها و طبقات متفاوت آن است که شما می توانید هر نوع تاج گل تبریکی را از ارزان قیمت ترین تا گران قیمت ترین و لاکچری ترین انواع سفارش داده و خریداری نمایید. این نوع دیزاین ها می توانند برای تبریک مناسبت های مختلف از جمله موارد ذیل مناسب باشند.

سبد گل پایه دار تبریک برای تبریک مراسم عروسی یا نامزدی

مراسم عروسی و یا نامزدی و عقد مراسماتی هستند که برای زوج های جدید بسیار مهم و خاطره انگیز می باشند. برای حضور و عرض تبریک در این مراسمات می توانید با هدیه دادن سبد گلی شایسته تبریک صمیمانه خود را به آنها به بهترین شکل ممکن بیان کنید. مسلما احساس مثبت و خوب شما با این کار به عروس و داماد منتقل شده و در ذهن آنها به عنوان خاطره ای خوش ماندگار خواهد شد. برای تهیه بهترین و زیباترین سبد گل تبریک عروسی می توانید دیزاین های با گل های خاصی همچون تاج گل اروپایی را که زیبایی آن بی نظیر است تهیه و به زوج تازه به هم رسیده تقدیم کنید.

سبد گل پایه دار تبریک برای تبریک مراسم عروسی یا نامزدی

سبد گل پایه دار برای موفقیت های شغلی

در حال حاضر ارسال سبد گل پایه دار برای انواع موفقیت های شغلی بسیار متداول شده است. ترفیع رتبه، افتتاح مطب، افتتاح مرکز اداری، تولیدی یا تجاری یا هر گونه موفقیتی در حوزه شغل و حرفه می تواند با ارسال یا پیشکشی حضوری انواع تاج گل، تبریک گفته شود. در مواردی که سبد گل را به دوستان نزدیک یا عزیزان تان سفارش و خریداری می کنید می توانید به موارد گران قیمت تر و لاکچری تر بیندیشید اما در مواردی که دیزاین خاص و لاکچری سبد گل برای شما مطرح نیست و صرفا برای حفظ روابط کاری این کار را انجام می دهید می توانید موارد ارزان قیمت تر و ساده تری را خریداری کنید.

نکته دیگر در این مورد آن است که به عنوان تصور کنید تاج گل را برای مراسم افتتاحیه خریداری می کنید، این تاج گل حداقل باید به مدت چند روز ماندگاری داشته باشد و مقاومت خوبی نیز در برابر انواع شرایط محیطی از جمله سرما و گرما از خود نشان دهد. از این رو توصیه می کنیم که همواره در تهیه و سفارش سبد گل از گل های مناسب فصل استفاده کنید تا زیبایی و تازگی آنها به مدت بیشتری در محل مراسم حفظ شود.

تاج گل تبریک برای تولد

هر چند که ارسال تاج گل تبریک برای تبریک تولد همچون ارسال آن برای مراسمات افتتاحیه، عروسی یا عقد متداول نیست اما مسلما شادی و شعف فراوانی را برای کسی که در مراسم تولدش این چنین هدیه لاکچری را به او تقدیم خواهید کرد به دنبال دارد. اغلب افراد در مراسم های تولد عزیزان خود علاوه بر کادوی اصلی سبد گلی را نیز تدارک دیده و به مراسم می برند و از این طریق به عزیز خود نشان می دهند که ارزش و احترامی زیادی برای او قائل هستند.

عوامل موثر بر قیمت سبد گل پایه دار

عوامل موثر بر قیمت سبد گل پایه دار

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره کردیم هر چه تعداد طبقات تاج گل یا سبد گل پایه دار بیشتر باشد از آنجایی که تعداد شاخه گل بیشتری برای دیزاین آن استفاده می شود قیمت سبد گل نیز بالاتر می رود. علاوه بر این عواملی چون نوع گل های مورد استفاده، جنس پایه و … نیز بر قیمت نهایی کار موثر هستند. مسلما سبد گل های لاکچری که در طراحی و دیزاین آنها از انواع گل های گرانقیمت همچون ارکیده، آنتوریوم و … استفاده می شود قیمت بالاتری نسبت به سبد گل های دیزاین شده توسط گلهای داوودی و میخک و … دارند.

در هر حال در مورد سفارش و خرید انواع سبد گل پایه دار برای تبریک به مناسبت های مختلف بایستی نوع طراحی و سایز سبد را متناسب با مراسم و فضای آن انتخاب کنید. به عنوان مثال هر چند که سفارش تاج گل های بیش از دو طبقه برای مراسم هایی چون افتتاحیه نمایشگاه یا مراسم عروسی در یک باغ تالار مناسب است اما خرید آن برای افتتاح مطب چندان مورد توصیه نیست. فضای مطب فضای بسته ای است که شاید به سبب دکوراسیون داخلی و همچنین حجم زیاد سبدها و تاج گل های تبریک پیشکش شده فضای کافی برای جای دادن یک تاج گل چند طبقه را نداشته باشد. در این مورد بهتر است به سبد گل های پایه دار یک یا در نهایت دو طبقه یا سبد گل های بدون پایه اما دارای گل های لاکچری و گران قیمت و زیبا بسنده کنید.

مطالب مشابه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب پیشنهادی

جدیدترین پست ها